درباره ما

درباره شرکت

ما در شرکت هیــــراد شبکه افتخار داریم که با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات شبکه و فناوری اطلاعات، به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در ایران، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت و با ارزش ارائه دهیم.

مادرآدرس تهران، مهرآباد جنوبی برای خدمت‌رسانی آماده هستیم. مادر هیراد شبکه با ارائه خدمات مانند طراحی و پیاده سازی شبکه‌های کامپیوتری، مشاوره و پشتیبانی فنی، خدمات ابری و مدیریت ســرور، تلاش می کنیم که بهترین تجربه را برای مشتریانمان فراهم کنیم.

اگر شمــا به دنبال مجموعه ای هستید که علاوه بر قیمت پایین تـر نسبت به رقبا، کیفیت بــالاتـر و تضمینـی را به شـمـا ارائـه دهد، شرکت هیـــراد آماده ارائـه خدمات به شمـــاست. با انتخاب هیــراد شبکه، شمــا می توانید از امکان پرداخت اقســـاطی برای خرید خدمـات استـفـاده کنید.علاوه بر ایـن، تیـم مـتخصص و جــوان هیــراد بـا تجربــه کاری زیـاد در حوزه‌های مختلف، بهترین خدمـات شبکـه را به شما ارائـه خواهد داد.

شرکت هیــراد از تجهیــزات درجه یک جهـــان استـفاده می‌کند، که به شمــا اطمینــان می‌دهد شبکه‌ای که به آن متصل می‌شوید، بسیار پایدار باشد. در مجموع، با انتخاب هیــراد شبکـه، شما از تمامی امکانات و خدمات لازم برای دستـرسی سریـع و مطمئن به اینترنت با نازل‌ترین قیمت برخوردار خواهید بود.

ضمنا،در شرکت هیراد شبکه،به دنبال استفاده از آخرین تکنولوژی ها و روش‌های نوین در زمینه فناوری اطلاعات هستیم و با تیمی ازمتخصصان و کارشناسان مجرب، تلاش می‌کنیم تا بهترین و کارآمدترین راهکارهای شبکه و IT را برای مشتریانمان ارائه دهیم.

همچنین، ما در شرکت هیراد شبکه برای مشتریان ارزش قائل هستیم و با ارائه خدماتی با‌کیفیت و با‌قیمت‌های مناسب در خدمت‌رسانی آماده‌ایم.

شرکت هیراد شبکه یکی از پیشگامان در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت، راه‌اندازی،کانفیگ و مدیریت انواع سرور، طراحی و راه‌اندازی و نگهداری دیتاسنتر و شبکه‌های کامپیوتری است.این شرکت با بهره‌گیری از تیمی مجرب و متخصص،توانایی ارائه خدماتی را داردکه در تمامی مراحل ساخت و اجرای یک پروژه از ابتدا تا انتها همراه شماست.

خدمات طراحی وب‌ســایت شرکت هیــراد شبکه شـامل طراحی ســایت‌های شخصـی،فروشگاهی، شرکـتی و … با رعایت آخرین استانداردهای روز دنیا و بهینه‌ســازی برای موتورهای جستجو، واکنش‌گرا و سریع، قابلیت افزایش‌پذیری و امنیت بالا است.

در زمینه راه‌اندازی،کانفیگ ومدیریت انواع سرور،شرکت هیراد شبکه با بهره‌گیری از تجربه ودانش خود،توانایی ارائه خدمات متنوعی رادارد که شامل مشاوره، خرید، نصب، پیکربندی، نگهداری و پشتیبانی سرورهای فیزیکی و مجازی، سرورهای ابری، سرورهای اختصاصی و … می باشد.

تیم فنی شرکت هیــراد شبکه، با بهره‌گیری از تجربه و دانش خود، قــابلیت ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی برای دیتاسنترها و شبکه‌های کـــامپیوتری را نیز دارد. این خدمات شامل مانیتورینگ و مدیریت دیتاسنتر، مانیتورینگ و مدیریت شبکه، رفع اشکال و مشکلات شبکه، اجرای پروژه‌های شبکه و دیتاسنتر و … است.

علاوه بر‌این، شرکت هیــراد شبکه با بهره‌گیری از تجربه و دانش خود، توانایی ارائه خدمات مشاوره در زمینه انتخاب تجهیزات، معماری شبکه و دیتـــاسنتر، بهینه‌سازی شبکه و دیتاسنتر، امنیت شبکه و دیتاسنتر و … را دارد.

همچنین، شرکت هیراد شبکه با توجه به نیازهای مشتریان، قابلیت ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره آنلاین را نیز دارد.

در کل، با انتخاب شرکت هیــراد شبکه به عنوان شریک فنی خود، شما می توانید از خدماتی با کیفیت و حرفه ای در زمینه طراحــی وب‌ســایت، راه‌اندازی، کانفیگ و مدیریت انواع سرور، طراحی و راه‌اندازی و نگهداری دیتاسنتر و شبکه‌های کامپیوتری، مشاوره و پشتیبانی آنلاین و … بهره‌مند شوید. 

                                 ما در مجموعه هیراد شبکه برای ارائه بهترین سطح خدمات و تجربه نازل‌ترین قیمت‌ها آماده‌ایم.